Podpořte nás

Článek vložil Ondřej 17. 04. 2011, upravil Ondřej 22. 06. 2016  •   • 

Pokud se chcete přidat a podpořit nás, kontaktujte nás nebo přispějte na náš bankovní účet číslo 231416062/0300 u ČSOB, obratem Vám vystavíme potvrzení a dárcovskou smlouvu, kterou pak budete moci uplatnit v daňovém přiznání (částku daru odečíst od základu daně a získat tak nárok na vrácení daní od finančního úřadu).

Získané finanční prostředky využijeme v první řadě na zkvalitnění našich ekovýchovných programů (pořízení dalších pomůcek pro simulační a botanické hry, zemědělské pracovní nástroje apod.).

Dále bychom rádi rozšířili stávající pětihlavé stádo oveček zapojených do projektu Děti, ovce, krajina, k čemuž kromě samotných oveček potřebujeme další vybavení. V případě získání finančních prostředků bychom se - spolu s našimi ovečkami a dětmi z blízké školy - rádi podíleli na údržbě nějaké cenné lokality, která je v současné době z finančních důvodů opomíjená a neudržovaná. Takových míst je bohužel v Praze stále hodně.

Vedle finančních darů rádi přijmeme nabídku na darování starých zemědělských nástrojů, například:

  • kosy, srpy, vidle na seno, cepy na mlácení obilí, staré pytle, nástroje používané při zpracování lnu, předměty související se zpracováním ovčí vlny, vybavení pro koně používané při polních pracech apod.